دسته بندی محصولات                    
همین حالا تماس بگیرید
026-44232345

درباره هزاردشت

از پیشگامان صنعت خوراک دام کشور

((مشتری ما شریک ماست))

 
چشم انداز

تیم فنی شرکت خوراک پرداز هزار دشت متشکل از مهندسین دامپروری و دامپزشکان باسابقه و باتجربه ضمن حضور فعال در کلیه مراحل تولید سعی بر افزایش کیفیت و به حداقل رساندن هزینه های تولید کاهش قیمت محصول و زمان پرورش و بهبود قابل توجه ضریب تبدیل غذایی دارند.

ماموریت

فرمول های تولیدی شرکت هزاردشت بر اساس آخرین داده های روز علم تغذیه و با استفاده از پیشرفته ترین نرم افزار جیره نویسی دنیا (Brill) تنظیم شده که در آن علاوه بر تامین مواد اصلی مانند انرژی و پروتئین کلیه ریزمغذی ها نظیر آمینواسیدها، مواد معدنی، ویتامین و ... نیز محاسبه شده و به میزان مورد نیاز تامین می گردد.
امروزه در پرورش صنعتی طیور بیش از 75 درصد از خوراک مصرفی به صورت خوراک پلت تهیه و مصرف می‌شود که در نهایت زمان مصرف خوراک را کاهش و میزان هضم و جذب آن را افزایش داده و سبب افزایش راندمان تولید می گردد. شرکت خوراک پرداز هزار دشت ضمن تولید محصولات با کیفیت با قیمت مناسب، آمادگی خود را جهت هرگونه مشاوره و خدمات پس از فروش با بهره گیری از کادر علمی مجرب اعلام می دارد تا وظیفه خود را در پیشبرد سیاست غذایی کشور و در نهایت اعتلای ایران عزیزمان به نحو احسن انجام داده باشد.

تاریخچه

تأسیس

شرکت خوراک پرداز هزاردشت در سال ۱۳۸۵ پس از سال ها تجربه موفق در تولید انواع مکمل های دام و طیور توسط عده ای از پیشتازان متبحر صنعت دامپروری و خوراک دام کشور فعالیت خود را در زمینه تولید انواع خوراک دام و طیور در زمینی به وسعت 15000 مترمربع واقع در شهرک صنعتی هشتگرد آغاز نمود.

تولید

تولیدات کارخانه شامل خوراک پلت دام و طیور، کنسانتره و همچنین انواع مکمل های دامی و طیور است که به شکل مش (آردی)، کرامبل و پلت عرضه می گردد. استفاده از ماشین آلات مدرن در فضایی کاملاً بهداشتی و در منطقه‌ای مناسب از نظر دسترسی و حمل و نقل از امتیازات ویژه این شرکت است. در تولیدات هزاردشت همواره سعی بر این بوده که با استفاده از مواد اولیه با کیفیت با قیمتی مناسب محصولی ممتاز جهت استفاده مرغداران و دامپروران گرامی عرضه کند.

کیفیت

در هزاردشت کلیه مواد در ابتدای ورود به کارخانه توسط واحد کنترل کیفیت مورد ارزیابی ظاهری و آزمایشگاهی قرار گرفته و تنها در صورت برخورداری از کیفیت مناسب و مطابقت با استانداردهای بسیار سختگیرانه اجازه تخلیه و استفاده خواهند داشت. متخصصین شرکت به صورت روزانه از کلیه محصولات تولیدی کارخانه نمونه برداری و پس از انجام آزمایش و تایید مسئول فنی کارخانه محصولات تولیدی اجازه خروج خواهند داشت.